Červenec 2013

Pro ANA debilita

22. července 2013 v 12:33 | light7 |  Téma týdne
Po pravdě nebýt tohoto tématu týdne, tak bych se nedozvěděla o ana blozích a o tom, co se na nich píše. Po procházení jednoho takového ana blogu jsem se málem vyvrátila ze židle, co na něm bylo. Autorka blogu si připadá tlustá a ošklivá, ale PROČ? Protože snědla celou sklenici burákového másla? To jsem fakt netušila, že si anorektičky zakládají blogy proto, aby si mohly navzájem radit, jak nejlépe zhubnout na kost. A ty jejich jídelníčky jsou zoufalé. Tady jeden příklad. Snídaně: horká čokoláda, svačina: nic. oběd: nic, svačina: dva toasty s nutellou, večeře: noky s trochou sýrové omáčky. Toho teda moc za den nesní. I když já od rána do 12:00 nic nejím, toho za celý den sním mnohem víc. Dám si normálně před obědem svačinu, pak pořádný oběd, zase svačinu a něco sladkýho, pak pořádnou večeři. Mám 159cm a 49kg...myslím si, že mám normální váhu ke svoji výšce, i když si to moje matka nemyslí a nadává mi, že jsem anorektička. Mě jde většina energie z jídla víc do svalů, než do tuků a nikdy jsem neměla potřebu hubnout, protože nemám co. Mám pevné vyrýsované osvalené tělo, protože pravidelně cvičím a jsem s ním spokojená.

Já se ani moc nedivím, že se holky snaží zhubnout, protože tlustým holkám se všichni smějou a nadává se jim. Zase na druhou stranu si lidi dělají srandu z vychrtlých holek na, kterých visí oblečení jako na věšáku...proto je nejlepší si zvolit zlatou střední cestu: nebýt ani tlustý, ani hubený. Spíš něco mezi tím.

Jsem ráda, že se mě tohle peklo netýká a doufám, že ani nebude. Naštěstí, že ze svého okolí nikoho takového neznám a to je dobře. Fakt si nedovedu takové dobrovolné sebe-mučení představit.

Diskuze 2. - užovka červená

2. července 2013 v 17:36 | light7 |  Diskuze
Zde si můžete vyměňovat svoje názory, postřehy, nápady a zkušenosti s tímto nádherným zvířetem. Já uvažuji, že si pořídím užovku červenou (Elaphe guttata). Nemám s chovem jakýchkoli plazů žádné zkušenosti. Neznáte někdo náhodou nějakého chovatele terarijních zvířat z Frýdku-Místku nebo okolí???


Lightning Returns Final Fantasy 13 Trailer

1. července 2013 v 21:57 | light7 |  Final Fantasy XIII, XIII-2
No, konečně vyšel nový trailer na Final Fantasy XIII Lightning returns. Těším se až to vyjde v Evropě. Lightning se propudila s krystalického stavu po 600stech letech a má 13náct dní na to, aby zabránila apokalipse. Dál nevím, jak se příběh bude vyvíjet. By mě zajímalo proč Lightning bojuje ze Snowem a Noelem to se dozvím až to vyjde :). V novém dílu se objevila nová postava Luminna. To jsem zvědavá jakou roli tato nová postava plní. No nic, tak se nechám překvapit...