Červen 2013

I myška je inteligentní zvířátko

30. června 2013 v 10:15 | light7 |  Zvěřinec
Nedávno jsem objevila na YT videa na kterých je natočeno, co všechno se dokáže myška naučit. Je na vieích ukázáno, jak to myšky jejich majitel naučil. Nestačila jsem zírat a málem jsem se neodlepila od obrazovky, jak je tohle malé, ale šikovné zvířátko učenlivé :). Jak se říká: žádné zvíře není hloupé, když se mu člověk věnuje.
Tady jedno z ukázkových videjí:
:) Nejvíc mě fascinovala myška na skejtu :DKocovina. Nechtěla bych :)

21. června 2013 v 10:55 | light7 |  Téma týdne
Tohle se mi nikdy nestalo. Jěště jsem nevypila tolik, abych se ráno probrala s bolestí hlavy a pořádně blbou náladou. Zatím se mi daří se hlídat kolik vypiju a poznám kdy, už mám dost.
Mám přítele, který si rád vypije. Jednou se spapčil, tak šikovně, že si začal myslet, že jeho taťka je velbloud, pak hledal díry na podlaze a nakonec nadával, že nemůže na zemi najít slunko :). Ráno se probere s pořádnou kocovinou a ještě k tomu si nepamatuje co se předchozí den dělo. Na tom se dá i pobavit, pokud tím opilým nejste vy :).
Doporučuji si hlídat kolik vypijete, aby jste se nedivili, že vás bolí hlava a, že se vám všichni druhý den smějou. Takže všeho s mírou :)

Nabídka spásy

1. června 2013 v 21:56 | light7 |  Víra
Tohle video mě fakt dostalo. S tím kazatelem se dá souhlasit. Překvapený z toho byl i Igor Chaun. Na mě ten člověk stejně zapůsobil jako na Igora :). Mám takový dojem, že Bůh hledá člověka, který se stratil. Pokud člověk nalezne Ježíše Krista, nalezne Boha a vrátí se domů do svojí původní podstaty. Proto nám Bůh poslal Ježíše, aby Bohu pomohl nalézt člověka a zavést ho spátky do Ráje. Pokud si člověk uvědomí Ježíše ve svém srdci a příjme ho za svého Spasitele, tak člověk nalezne Ježíše a Ježíš nalezne člověka a může se vrátit domů. No, v podstatě by nikoho neubylo uvěřit v Ježíše a příjmout ho za svého spasitele, není to tak těžké :).