Uctívání Ježíše

31. března 2013 v 21:20 | light7 |  Víra
Na facebookové stránce pana Orteka jsem narazila na pěknou ukázku toho, jak katolíci uctívají Ježíše Krista:

Možná to bude pro někoho rána, ale úplně nejzákladnějším podvodem katolické církve je KŘÍŽ, z něhož udělala KULT-ovní předmět.

Kříž. Symbol Utrpení našeho Pána. Proč jej katolická církev vybrala? Proč katolická církev uctívá ukřižovaného Ježíše? Proč se modlí a nosí na krku Ježíše v jeho nejhroznější chvíli? Proč nosí na krku a uctívá MRTVÉHO JEŽÍŠE?

Katolické církvi se podařilo tímto odporným symbolem znechutit a znesvětit celé křesťanství jako takové. Z příejmných kostelů udělal mrazivé mrtvé HROBKY, kde se uctívají mrtvoly, lebky a ostatky "svatých".. Místo, kde je ZIMA, hrůza, řeči o pekle a utrpení a především - kde všemu vévodí ukřižovaný Ježíš....

Samotné toto gesto je rouháním. Není pochopitelně špatné vytvořit obraz Ukřižování jako takového, jako ilustraci určité části Ježíšova života. Udělat z něho ale středobod náboženství, to je věru odporné....

Katolické křesťanství je MRTVÉ, stejně jako její symbol...

Pro mne osobně bylo největším šokem modlářství, které se právě na VELIKONOCE vzdávalo kříži. Kříži, který byl nástrojem smrti našeho Spasitele.

Na katolických velikonočních oslavách římskokatolické ovečky chodí jedna po druhém ke kříži (většinou bez ukřižovaného Pána) a klaní se před ním. Tento satanský rituál, skrytý v rouše křesťanství, se doslova nazývá UCTÍVÁNÍ KŘÍŽE.

Co je moc, to je moc... Právě před takovýmto uctíváním varovali ranní křesťané - modlářství jako takové...

Praví církve nemají ve svém středobodu obraz Ukřižovaného, ale obraz Zmrtvýchvstalého, VZKŘÍŠENÉHO JEŽÍŠE KRISTA. Toho, který se ukázal apoštolům.

TOHO, KTERÝ JE DNES ŽIVÝ.

Proč by se měl Ježíš vlastně uctívat v podobě ukřižování, když DNES ukřižovaný není? Když dnes je Živý a ve své oslavené podobě? Nedává to smysl ani trochu, ale katolické církvi se tento základní podvod stále dobře daří tajit.

Napadlo by totiž někoho z obyčejných lidí, že samotný "symbol křesŤanství" je vlastně výsměchem křesťanství jako takového?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 D@ve D@ve | E-mail | Web | 6. dubna 2013 v 12:31 | Reagovat

"Kříži, který byl nástrojem smrti našeho Spasitele." - Chápu to správně, že Pán Ježíš je i tvůj Spasitel?

2 light7 light7 | E-mail | Web | 7. dubna 2013 v 12:09 | Reagovat

[1]: No samozřejmě, že je i můj Spasitel. Co mě v dnešní době děsí je, jak se rozmáhá po internetu falešný Kristus Aštar Šeran. Vzniká tak nová sekta vesmírní lidé. Je vidět, že Janovo zjevení někteří lidé totálně ignorují, kde se píše a varuje před falešným Kristem. http://www.vesmirni-lide.cz/texty_vytahy/htm/cz/cz_astar_seran.htm

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama