Problémy 21. století

18. února 2013 v 12:08 | light7 |  Téma týdne
Tak tohle je téma, které si zaslouží mou pozornost. Velkým problémem 21. století je uspěchanost, málo času na odpočinek, rospadající se ekonomika, konzum, farmacie, závislost na technice a technologíích, lži a cenzura v médiích.
Neznám žádného člověka kolem sebe, který by nebyl na ničem závislý, neměl žádné problémy nebo si na nic nestěžoval. Každý se snaží v tomto šíleném systému 21. století nějak přežít bez újmy na zdraví a životě. Postupe času zjišťtujeme, že to není tak jednoduché. Pomalu každé jídlo je otrávené pesticidy, geneticky modifikováno v mase jsou přítomny hormony a antibiotika. Léky také nejsou extra účiné. Pouze zmírňují příznaky, ale neléčí. Mobily a Wifi nám také škodí např. svým zářením, které nám může způsobit rakovinu mozku. Mohou nás přes mobilní telefony odposlouchávat tajné vládní organizace a ukládat naše data do svých databází.
Není daleko doba, kdy nám bude systém vnucovat Smart-Karty a mikročipy, které se budou zavádět pod kůži nebo na čelo. Tyto karty a čipy budou obsahovat všechny podrobnosti očlověku včetně DNA. Ti kdo nebudou mít tato zařízení nebudou moct prodávat ani nakupovat. Budeme neustále monitorování, nebudeme mít žádnou svobodu. Jediná možnost jak se ubránit je ODMÍTMOUT tyto karty a čipy pokud nám budou nabízeny nebo nuceny. Prosím neprodávejte svou DUŠI. Tato zrůdnost se nazývá projekt L.U.C.I.D. Více podrobností v těchto odkazech:

  1. část bude vysílána dnes na rádiu ubuntu ve 20:00 http://cntv.cz/index.php?p=1_2_PROGRAM%20R%C3%81DIA.html

Nebuďte slepí a hluší. Všímejte si světa kolem sebe. Odmítejte očkování proti chřipce a HPV. Nenechte se zmanipulovat a ukolébat lživými médii. Hledejte pravdu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 light7 light7 | Web | 18. února 2013 v 12:55 | Reagovat

Ještě jeden zásadní problém jsem zapoměla zmínit a to je multikulti. Míchání kultur není problém, ale rovnou katastrofa a zkáza lidstva. Nejhorší jsou muslimové a jejich svatá válka http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/293537-pobirejte-davky-na-dzihad-ovladneme-evropu-radil-britskym-muslimum-kazatel.html :-(  :-(  :-(

2 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 18. února 2013 v 13:25 | Reagovat

No něco jo, něco ne, velký problém ale taky bude čtení po sobě a čeština.

Jinak některé problémy se zase dost nadhodnocují.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama