Srpen 2012

Rozloučení občana se státem ...aneb Nedám vám už ani korunu

14. srpna 2012 v 14:25 Ostatní

Je těžké rozbít zdánlivě neprůstřelný systém dnešní politicko-ekonomické korupční lobby? Jsou chvíle, kdy se nám to zdá nemožné a spoustu z nás přepadá beznaděj. Ovšem cesta určitě existuje a kupodivu nemusí být nijak složitá. Co třeba tahle?
(ze zdroje www.osud.cz )

Gimp plamen tutoriál

11. srpna 2012 v 11:25 | light7 |  Moje grafika

DEMONSTRACE PROTI CHEMTRAILS

9. srpna 2012 v 16:51 Klimouši
Dobrý den,


Chystám demonstraci proti chemtrails v Olomouci na Horním náměstí v sobotu 25.8. 2012
Potřebuji vaši podporu - napište o demonstraci na vašich webových stránkách..

V Olomouci je chemtrails skoro každý den a zároveň nikdo tu neví co to vůbec to "chemtrails" je...

Bude to první velká demonstrace proti chemtrails v ČR možná i v evropě...


Předem děkuji.

Michal K.


Náš mazel

8. srpna 2012 v 15:16 | light7 |  Téma týdne
Budu psát o našem pejsovi Kuličce. Přivezli jsme si ji s útulku v Sedlištích. Zamilovali jsme si ji na první pohled, byla taková trochu střapatá a hubená proto jsme ji ironicky začali říkat Kulička a to jméno ji pak zůstalo. Dnes, už vypadá k světu a chodíme s ní na tréning agility je to moc hodný a klidný pejsek. Všichni ji moc milujeme.

No není rostomiláSmějící se


Tréning agilityMoje práce v Gimpu

8. srpna 2012 v 14:50 | light7 |  Moje grafika
Barevné peří

Ahoj, tak tohle je můj první pokus něco vytvořit v Gimpu:-)


Vesmírný tulák v poušti Gobi, či jen další podvod?

1. srpna 2012 v 18:27 Články

kostra
Na konci 20. století obletěla svět zpráva o senzačním nálezu v poušti Gobi. Anglo-francouzská paleontologická expedice objevila v místě zvaném Uulach kostru "lidské bytosti", která měřila 16 metrů. V této souvislosti se dostala na přetřes i místní legenda o obřím ďáblovi, který žil v kamenném údolí. Byl tak velký, že ho země nosila jen stěží. Je možné, že by se příběh zakládal na pravdě? Jenže jak by místní mohli vědět o někom, kdo se tady objevil před milióny let? Stáří horniny, ve které byla kostra nalezena, se odhaduje na 45 miliónů let. Je tu jediné vysvětlení - místní lidé o ostatcích věděli. Půdu mohla občas spláchnout voda a tím se "ďábel" dostal na povrch. Příběh se pak předával z generace na generaci.
Vědce ale zajímaly mnohem důležitější hádanky. Lebka obří bytosti až neuvěřitelně připomínala lebku Homo sapiens. Její stavba svědčí o tom, že gigant měl vyvinutý mozek a funkční řečové orgány. Také stavba jeho kostry připomíná lidskou, pouze ruce jsou ve srovnání s lidskými proporcemi výrazně větší.
Šéf expedice Guillaume Roger nadhodil myšlenku, že by mohlo jít o kostru návštěvníka z vesmíru. S tou ale ostatní vědci nesouhlasili.
Šéf expedice Guillaume Roger nadhodil myšlenku, že by mohlo jít o kostru návštěvníka z vesmíru. S tou ale ostatní vědci nesouhlasili. V prestižním magazínu Nature napsali, že obří kostra v poušti Gobi je podvrh, ostatně jako mnohé další nálezy gigantických koster. Jeden z kolegů jim poslal do diskuse dotaz: Čemu ale měla tato mystifikace sloužit? Objevily se i názory dalších expertů - podvod takového rozsahu by nebylo možné realizovat v naprostém utajení.
Se svou verzí přišel i kanadský vědec Roger Hingley. Podle něj by se měly brát v úvahu i další aspekty, například že v dávných dobách let obíhala Země kolem Slunce i kolem vlastní osy mnohem rychleji než nyní. Jeden pozemský den tehdy trval 10 hodin a rok téměř 400 dnů. Tyto podmínky byly pro vznik gigantů ideální a vedle dinosaurů mohli na Zemi klidně žít i obří předchůdci člověka.
V řadě britských médií se pak objevily články, které vyzývaly, abychom na historii vývoje člověka nahlíželi z nového úhlu. V jednom z nich se ale objevil názor, že nemusí jít o ostatky příslušníka pozemské civilizace. Bytost objevená v poušti Gobi neměla s lidskou evolucí nic společného. Proto nejde o příslušníka vyhynulé rasy z naší planety, ani o mystifikaci, nýbrž o bytost z vesmíru. Je tedy docela dobře možné, že Země poskytla útočiště humanoidovi z neznámého světa.
zdroj: tainy.net