Co je vlastně Realita?

18. července 2012 v 9:00 | light7 |  Články
Tuhle otázku si položilo mnoho lidí a jaké jsou odpovědi? Co si pod tímto pojmem vlastně představujeme? Vlastně si představujeme to co vidíme, cítíme, čeho se můžeme dotknout, je to opravdu tak? Můžeme se spoléhat a omezovat se pouze na našich 5 smyslů? Já si myslím, že ne!
Je to naše mysl, která utváří realitu kolem nás i mimo nás. Co jsem se dozvěděla s Kvantové Fyziky je to, že jedna částice existuje na více místech, když se na ni zaměříme smrskne se do jednoho bodu do jednoho pravděpodobného místa Reality tzn., že částici vidíme na jednom místě a zároveň existuje na více místech. Jak je to Možné? Naše mysl rozhodla, kde se bude nacházet. Vlastně to my rozhodujeme jakou Realitu chceme, jaká bude, tím utváříme sami sebe, svět a lidi kolem sebe.
Stačí si věřit a vědět co chceme. Možná nebo určitě máte Velký Sen, který se ještě ani sčásti nesplnil a Proč? Protože jsou ve většině z nás předsudky, co kdyby, to nejde, nenávidím se apod. kolem nás je spousta Realit nebo Paralelních Světů, které jsou závislé na našem způsobu vnímání, cítění, přístupu k nám samotným a okolí. Např. najednou se stane, že se vám začnehroutit svět před očima, věci se mění a vy pod psychickým tlakem nevíte jak dál a zničeho nic se dostaví zvláštní klid a začnete přemýšlet proč se to stalo, proč jste se dostali do této situace a dá se to Změnit? Pokud seberete odvahu a postavíte se na nohy uvídíte ve Vašem hroutícím se světě velkou Příležitost ke Změně. Vaše mysl začne pracovat na tom co doopravdy chcete, uvědomíte si, že můžete svými myšlenkami utvářet Váš život a dát mu tak větší smysl. Uvědomíte si odpovědnost za své činy, už nejste tou obětí, která si myslela, že za svoje problémy může nékdo jiný.
Vlastně v co věříme, že hotné, hmotné není všechno ovlivňujeme svými myšlenkami je to Božský potenciál který nám byl dán naším Stvořitelem Všeho a Všech. Nevím naco máme náboženství, které nás nutí uctívat Boha, nutí nás dodržovat pravidla a, když je nedodržíme nebo provedeme něco špatného, hrozí nám peklem a zatracením a, když budeme poslušní odmění nás. To tak vůbec není, to lidé si vymisleli Dobro a Zlo, dualita neexistuje. To my lidé žijeme v takových představách, že nám musí někdo vládnout, že jsme závislí na ropě, drogách, alkoholu, cigaretách. Musíme se odpoutat od těchto představ a závislostí jinak budeme pořát setrvávat v naší nám vytvořené Realitě na kterou nadáváme. My jsme strůjci toho všeho, náš mozek nerozlišuje to co vidíme očima a představou. Jestli chcete Lásku je zapotřebí milovat sám sebe a vytvořit si v sobě tolik Lásky, abychom ji mohli sdílet s ostatními nebo cokoliv jiného chcete je třeba začít hlavně u sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Viktor Stropek Viktor Stropek | E-mail | Web | 19. července 2012 v 17:38 | Reagovat

oplácím návštěvu :) hry sice moc nehraju ale FF je každopádně na vrcholu. V blenderu přeju hodně úspěchů, já dělal v 3D studiu ale už jsem to vzdal, je mooc těžký se prosadit. Dělám už jen ve Photoshopu. :)  BTW: hezký článek ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama